مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، mat فایل دیتا ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد

۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تجزیه و تحلیل منشا ویروس نقص ایمنی بدن انسان (ویروس HIV و ویروس SIV) در متلب

تصویر analyzing-hiv-siv-virus-matlab_3503_1 تجزیه و تحلیل منشا ویروس نقص ایمنی بدن انسان (ویروس HIV و ویروس SIV) در متلب

تجزیه و تحلیل منشا ویروس نقص ایمنی بدن انسان با MATLAB

در این بخش پروژه تجزیه و تحلیل منشا ویروس نقص ایمنی بدن انسان (ویروس HIV و ویروس SIV) در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در این پروژه نحوه ساخت درخت های فیلوژنتیک از سویه های متعدد ویروس HIV و SIV نشان داده می شود. در طی شیوع یک عفونت، جهش ها در ژنوم های بیماری زا جمع می شوند که در این پروژه ویروس نقص ایمنی بدن انسان و میمونان (Simian) مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. این اطلاعات می تواند برای مطالعه تاریخ وقایع انتقال و همچنین به عنوان شواهدی برای منشاء گونه های مختلف ویروسی مورد استفاده قرار گیرد. دو نوع ویروس مشخص شده از ویروس ایدز در انسان وجود دارد که نوع اول (HIV-1) و نوع دوم (HIV-2) می باشد. هر دو سویه نشان دهنده عفونت های متقابل گونه ها هستند. در پیاده سازی این پروژه جانورشناسی و زیست شناسی با MATLAB از سه مقاله به عنوان منبع و کمکی اسفاده شده که در ادامه عنوان آنها ذکر شده است.

منابع:

[1] Gao, F., et al., “Origin of HIV-1 in the chimpanzee Pan troglodytes troglodytes”, Nature, 397(6718):436-41, 1999.
[2] Kestler, H.W., et al., “Comparison of simian immunodeficiency virus isolates”, Nature, 331(6157):619-22, 1998.
[3] Alizon, M., et al., “Genetic variability of the AIDS virus: nucleotide sequence analysis of two isolates from African patients”, Cell, 46(1):63-74, 1986.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۳۵۰۳
توضیحات:
m فایل متلب ، mat فایل دیتا ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است