مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد

۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

پیش بینی بازده تولید بیودیزل (زیست‌ دیزل یا Biodiesel) با نرم افزار متلب

پیش بینی بازده تولید بیودیزل (زیست‌ دیزل یا Biodiesel) با نرم افزار متلب

پیش بینی بازده تولید بیودیزل با متلب

در این بخش پروژه پیش بینی بازده تولید بیودیزل (زیست‌ دیزل یا Biodiesel) را با نرم افزار MATLAB آماده کردیه که در ادامه به معرفی بیودیزل و معرفی پروژه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی آن در محیط متلب قرار داده شده است.

معرفی بیودیزل یا زیست دیزل (Biodiesel)

بیودیزل یا زیست دیزل (Biodiesel) نوعی سوخت غیر رسمی و ایمن و همینطور تجدید پذیر و تجزیه پذیر می باشد که از منابع طبیعی همچون روغن های حیوانی، گیاهی و جلبک ها به دست می آید. بیودیزل یعنی ترکیب استر های مونو آلکیلی زنجیره بلند اسید های چرب که حاصله واکنش یک الکل با مواد لیپیدی تجدید پذیر. بیودیزل یا سوخت سبز را می توان با گاوزئیل مخلوط کرده و در خودرو های گازوئیل سوز استفاده کرد. از جمله مهمترین تاثیرات استفاده از سوخت سبز (بیودیزل) کاهش آلودگی هوا می باشد. از جمله پارامترهایی که در فرایند های تولید سوخت بیودیزل (سوخت زیست‌ دیزل) تاثیر دارند، می توان به نوع و غلظت کاتالیست، دما، نسبت مولی الکل به روغن در فرایند تبادل استری یا دما، غلظت فعال کننده های سطحی و کمک فعال کننده های سطحی در فرایند میکروامولسیون اشاره کرد.

معرفی پروژه

در پروژه حاضر سعی بر این است که مدل های مختلف در فرایند تولید بیودیزل، شناسایی و در نرم افزار متلب مدل سازی گردد. هدف کلی ما از پروژه پیش رو، دستیابی به یک مدل جدید با کمترین اطلاعات لازم به منظور پیش بینی بازده تولید بیودیزل است.

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۲۵۳۴
توضیحات:
m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است