مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، تصاویر تست و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود دارد

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تشخیص انگل مالاریا از تصاویر لکه های خونی در متلب

 • شنبه 17 شهریور 1397
 • بازدید ۲,۲۱۳ نفر

تشخیص انگل مالاریا از تصاویر لکه های خونی در متلب

تشخیص انگل مالاریا از تصاویر لکه های خونی در MATLAB

در این بخش پروژه تشخیص انگل مالاریا از تصاویر لکه های خونی را در نرم افزار MATLAB با عنوان مقاله Blood Smear Malarial Parasite Detection آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی این پروژه پردازش تصویر پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی ها به همراه لینک دانلود مقاله مرجع قرار داده شده است.

بیماری مالاریا

مالاریا، یک بیماری منتقله خون است که توسط پشه ها منتقل می شود و شامل عفونت های گلبول قرمز در انسان و سایر موجودات توسط آغازیان (پروتستان) های جنس پلاسمودیوم می شود. وضعیت فعلی هنر برای تشخیص پزشکی و اهداف تحقیقات شامل جمع آوری نمونه خون از بیمار یا موضوع پژوهشی می باشد. این نمونه خون بر روی یک اسلاید قرار می گیرد و به منظور رنگ آمیزی سلول های رنگی، رنگ می شود. از آنجایی که گلبول های قرمز بالغ حاوی هسته نیست، رنگ تنها شدت علائم انگل مالاریا را نشان می دهد. سپس می توان اسلاید را تحت یک میکروسکوپ مورد بررسی قرار داد تا تعداد گلبول های قرمز آلوده را شمارش کرد.

معرفی مقاله

این مقاله یک خط لوله پردازش تصویر اجرا شده در برنامه متلب را توصیف می کند که انگل های پلاسمودیوم فالسیپاروم را در یک میکروگراف اسلاید اسمیر خون تشخیص می دهد و تلاش می کند تا مشخص شود که گلبول های قرمز در یک تصویر آلوده هستند. اثر بخشی این خط لوله نشان داده شده و تعدادی از پیشرفت های بالقوه جهت توسعه بیشتر مورد بحث قرار گرفته است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۲۱۲۱
توضیحات:
m فایل متلب ، تصاویر تست و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود دارد
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۳ مورد)
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  کامران نوربخش پنجشنبه , 3 آبان

  سلام عنوانی رو که برای پروژه انتخاب کردین خیلی مناسب کارمه اگه تو اجراش دچار مشکل شدم می تونم ازتون کمک بگیرم .

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  محسن بیاتی چهارشنبه , 9 آبان

  سلام چه طور می تونم به بیماری دیتاست دسترسی داشته باشم جهت پردازش در متلب می خواستم در این مورد کمی راهنماییم کنید. با تشکر