مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و کامنت گذاری کدها دارد

۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

محاسبه اکسید نیتروژن از تولید ناخالص داخلی با روش MFCC در متلب

  • یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
  • بازدید ۲۸۹ نفر

تصویر nitrous-oxide-gdp-mfcc-matlab_5046_1 محاسبه اکسید نیتروژن از تولید ناخالص داخلی با روش MFCC در متلب

محاسبه اکسید نیتروژن از تولید ناخالص داخلی با متلب

در این بخش پروژه محاسبه اکسید نیتروژن از تولید ناخالص داخلی با روش MFCC در نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

تولید ناخالص داخلی

در تجزیه و تحلیل ها و ارزیابی های اقتصاد کلان ، تولید ناخالص داخلی (Gross Domestic Product GDP) مهم ‌ترین متغیری می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. GDP یک متغیر روانه می باشد که عدد آن به عنوان مثال برای ایران نشان‌ دهنده مقدار ریالی جریان کالا و خدمات، در یک دوره زمانی مشخص (اکثرا یک ساله) می باشد. تحلیل تولید ناخالص داخلی مطالب فراوانی را در مورد اینکه چگونه استاندارد زندگی در یک اقتصاد تغییر می کند را آشکار می سازد. از این رو رایج ترین شاخصی می باشد که برای اندازه گیری رفاه یک جامعه و مقایسه آن با سایر جوامع توسط اقتصاد دانان مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی پروژه

این برنامه ضریب همبستگی چند عاملی (MFCC) را برای انتشار گاز CO2 و N2O بین سال های 1970 و 2014 برای تولید ناخالص داخلی و تجارت چین محاسبه می کند. این برنامه MFCC را از بین عواملی مانند CO2 و N2O و تولید ناخالص داخلی سرانه، صادرات سرانه و واردات سرانه را محاسبه می کند.

 

تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۵۰۴۶
توضیحات:
m فایل متلب و کامنت گذاری کدها دارد
قیمت:
۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است