مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است

۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

محاسبه رسوب بیوآئروسل های بیماری زا (ویروس آنفلوانزا و باکتری ها) در ریه با مدل ICRP در متلب

  • چهارشنبه 21 اسفند 1398
  • بازدید ۱,۰۴۴ نفر

محاسبه رسوب بیوآئروسل های بیماری زا (ویروس آنفلوانزا و باکتری ها) در ریه با مدل ICRP در متلب

محاسبه رسوب بیوآئروسل های بیماری زا در MATLAB

در این بخش پروژه محاسبه رسوب بیوآئروسل های بیماری زا (ویروس آنفلوانزا و باکتری ها) در ریه با مدل ICRP در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا و خروجی گرفتن آماده کرده ایم که بر اساس مقاله Enhancement of ICRP’s Lung Deposition Model for Pathogenic Bioaerosols انجام شده است که پروژه مناسبی در زمینه مهندسی پزشکی با نرم افزار متلب می باشد. در ادامه توضیحاتی از حمله بیولوژیکی و معرفی مقاله ارائه شده و توضیحات پروژه به همراه فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب به همراه لینک دانلود رایگان پایه قرار داده شده است.

مدل سازی حملات بیولوژیکی

حملات تروریستی با استفاده از بیوآئروسل های بیماری زا (حمله بیولوژیکی یا جنگ بیولوژیک که شامل انتشار عمدی عوامل بیولوژیک می باشد) تهدیدی برای سلامت عمومی در سراسر جهان محسوب می شود. مدل سازی خطرات مرتبط با حملات بیولوژیکی از دیدگاه آمادگی در برابر فاجعه، بسیار مهم و ارزشمند است. برای دستیابی به انعطاف پذیری بیشتر در مدل سازی ریسک بیوتروریسم (Bioterrorism)، ما پروژه محاسبه رسوب بیوآئروسول در ریه ها را بر اساس قوانین کمیسیون بین المللی حفاظت از رادیولوژی یا پرتوشناسی (ICRP) تهیه کرده ایم.

معرفی مقاله

در این مقاله در مورد اصلاحاتی برای مدل رسوب ریه ICRP متناسب با بیوآئروسل (Bioaerosol) توضیحاتی ارائه شده و در رابطه با تأثیر قرار گرفتن در معرض چند سموم بیماری زا مونودیسپرس مانند سم بوتولینوم (Botulinum toxin)، ویروس آنفلوانزا (Influenza Viruses) و باکتری باسیلوس آنتراسیس (Bacillus anthracis) در نوزادان و بزرگسالان بحث شده است.

معرفی پروژه

روش کار این مقاله و پروژه توسط دانشمندان سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ارائه شده است که مبتنی بر مدل رسوب ریه ICRP می باشد اما به طور خاص برای بیوآئروسل های مونودیسپرس خالص ویروس آنفلوانزا ، آنتراکس (سیاه زخم) ناشی از باکتری ها و غیره است. پیاده سازی پروژه در نرم افزار MATLAB صورت گرفته و می تواند رسوب بیوآئروسل ها و دوز در بخش های مختلف ریه ها را برای گروه های سنی مختلف (کودکان و بزرگسالان) محاسبه کند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
تصویر 12
تصویر 13
باکس دانلود
شناسه:
۳۳۳۶
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است