مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

ام فایل متلب و فیلم آموزشی فارسی برای توضیح کدها دارد

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری طیف مشارکتی بین رادار MIMO و سیستم های ارتباطی MIMO در متلب

تصویر cooperative-spectrum-mimo-radar-mimo-matlab_4341 اشتراک گذاری طیف مشارکتی بین رادار MIMO و سیستم های ارتباطی MIMO در متلب

اشتراک گذاری طیف مشارکتی بین رادار MIMO و سیستم های ارتباطی با MATLAB

در این بخش پروژه اشتراک گذاری طیف مشارکتی بین رادار MIMO و سیستم های ارتباطی MIMO مبتنی بر دسترسی چندگانه غير متعامد (NOMA) را در نرم افزار MATLAB به همراه فیلم آموزشی آماده کرده ایم که بر اساس یک مقاله معتبر ISI با عنوان Non-orthogonal multiple access based cooperative spectrum sharing between MIMO radar and MIMO communication systems انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چیکده مقاله ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

اشتراک گذاری طیف در شبکه های بی سیم

در طول دهه گذشته، به اشتراک گذاری طیف بین تکنولوژی های مختلف بی سیم به عنوان یک راه حل امیدوار کننده برای مشکل کمبود طیف مطرح شده است. با این حال، با رشد روزافزون دستگاه های تلفن همراه و برنامه های کاربردی با نرخ داده بسار بالا ، یافتن راه حل های نوآورانه تر برای به اشتراک گذاری طیف ضرورت می یابد.

معرفی مقاله

این مقاله یک استراتژی سه فاز مبتنی بر دسترسی چند چندگانه غیر متعامد (NOMA) بین رادارهای چند ورودی چند خروجی (MIMO) و سیستم های ارتباطی MIMO را ارائه می دهد. استراتژی پیشنهادی از یک رابطه برد – برد بین رادار MIMO و سیستم های MIMO comm بهره برداری می کند. رادار مایمو از نظر احتمال تشخیص از طریق تفویض انتقال آن به ایستگاه پایه (BS) که کانال های ارتباطی بهتری با اهداف دارد، بهبود عملکرد خود را کسب می کند.

از سوی دیگر، سیستم comm توان عملیاتی و عملکرد خود را از طریق به اشتراک گذاری این طیف که در ابتدا به رادار اختصاص داشت، بهبود می ‌بخشد. استراتژی اشتراک گذاری طیف مشارکتی پیشنهادی از نظر میزان سرعت و احتمال قطع مجموع نرخ برای سیستم comm و احتمال تشخیص رادار MIMO مورد بررسی قرار می گیرد. نتایج شبیه سازی با نرم افزار MATLAB نشان می دهد که استراتژی ارائه شده برای به اشتراک گذاری طیف عملکرد بهتری را نسبت به رویکرد های پیشرفته در به اشتراک گذاری طیف بین رادار MIMO و سیستم های ارتباطی MIMO دارد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۴۳۴۱
توضیحات:
ام فایل متلب و فیلم آموزشی فارسی برای توضیح کدها دارد
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است