مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، تصاویر برای تست برنامه و فیلم نحوه اجرا دارد

۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تشخیص تومور مغزی از تصاویر MRI با الگوریتم درخت تصمیم فازی در متلب

  • دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
  • بازدید ۳,۱۹۵ نفر

تصویر detection-brain-tumor-from-mri-images-matlab_2491_1 تشخیص تومور مغزی از تصاویر MRI با الگوریتم درخت تصمیم فازی در متلب

تشخیص تومور مغزی از تصاویر MRI با متلب

در این بخش پروژه تشخیص تومور مغزی از تصاویر MRI با الگوریتم درخت تصمیم فازی را با نرم افزار MATLAB آماده کردیم که در ادامه به معرفی روش درخت تصمیم فازی پرداخته و فیلم و تصویر خروجی این پروژه پردازش تصاویر پزشکی در محیط متلب قرار داده شده است.

درخت تصمیم فازی

درخت تصمیم فازی (Fuzzy Decision Trees – FDT) یک مدل ترکیبی از الگوریتم ID3 و تئوری مجموعه های فازی می باشد برای دسته بندی داده ها بنا شده و هدف آن ترکیب درخت تصمیم نمادین با استدلال تقریبی ارائه شده توسط نمایش فازی می باشد. نتیجه انجام این کار، استفاده از مزیت های هر دو روش می باشد: عمومیت در آموختن از نمونه ها و امکان فهم دانش به دست آمده از درخت تصمیم و همینطور توانایی کار با داده های غیر دقیق و نادرست ارائه شده بوسیله نمایش فازی. در درخت تصمیم فازی (FDT) سعی شده تا به کمک قابلیت های منطق فازی، توانایی اداره نمودن داده های نویزی و پیوسته بوسیله درخت تصمیم نیز افزایش یابد. دانش بدست آمده از داده ها بوسیله درخت تصمیم فازی به روش تصمیم گیری انسان بسیار نزدیک می باشد.

مدیریت داده ها

به جهت مدیریت داده های با مفهوم فازی، مغشوش و پیوسته توسط درخت تصمیم استاندارد، پژوهشگران تلاش کرده اند منطق فازی (fuzzy logic) به همراه امکان استدلال تقریبی آن را با استقرای درخت تصمیم نمادین ترکیب کنند که به روش ایجاد شده، درخت تصمیم فازی گفته می شود. در واقع هدف از ایجاد درخت تصمیم گیری فازی (FDT)، ترکیب کردن نمایش فازی با قابلیت استدلال تقریبی آن و همچنین درخت تصمیم نمادی می باشد تا مزیت های هر دو روش حفظ گردد. از درخت تصمیم فازی می توان در دسته بندی های فازی و همینطور در تولید قوانین فازی بهره مند شد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
باکس دانلود
شناسه:
۲۴۹۱
توضیحات:
m فایل متلب ، تصاویر برای تست برنامه و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است