مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد

۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

بهینه سازی توزیع در زنجیره تامین با الگوریتم حریصانه و جستجوی محلی در متلب

تصویر distribution-optimization-supply-chain-matlab_4373 بهینه سازی توزیع در زنجیره تامین با الگوریتم حریصانه و جستجوی محلی در متلب

بهینه سازی توزیع در زنجیره تامین با MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی بهینه سازی توزیع در زنجیره تامین با الگوریتم حریصانه (Greedy Algorithm) و الگوریتم جستجوی محلی (Local Search) در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها را آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از مدیریت لجستیک و معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

مدیریت لجستیک

در طی چند سال اخیر، موضوع کیفیت و لجستیک (Logistics) چالش مهمی برای رقابت و بقا در میان شرکت های مدرن بوده است که این موضوع توجهات بسیاری را به منظور طراحی و مدیریت سیستم های تولیدی جلب کرده است. با توجه به اینکه طی سال های گذشته مشکلات برنامه ریزی تولید و تهیه محصولات به صورت اساسی برطرف شده است، اما امروزه چالش های جدیدی در تحرک کالاها (لجستیک) بوجود آماده است. این چالش ها از نظر ارسال مقدار مناسب محصولات به مشتری صحیح و در کمترین زمان ممکن می باشد. هدف از پیاده سازی این پروژه، درک و الگو سازی یک شبکه توزیع زنجیره تامین و شکل گیری یک مسئله مناسب می باشد که هر ویژگی سیستم واقعی را برجسته می کند.

معرفی پروژه

در این پروژه از دو الگوریتم بهینه سازی شامل الگوریتم حریصانه (Greedy Algorithm) و جستجوی محلی (Local Search) جهت پیدا کردن راه حل برای مشکل شبکه توزیع SC استفاده شده است. در این پروژه از یک سطح SC که متشکل از مجموعه کارخانه ها و مجموعه ای از نقاط فروش می باشد، سروکار داریم که در هر نقطه فروش در زمان مشخصی تقاضا وجود دارد. در هر کارخانه محدودیت تولید داریم. همچنین مجازات فروش از دست رفته را نیر در نظر گرفتیم (در صورت عدم رضایت بخشی از تقاضا). هدف ما این بود که ماتریس مقدار کالای ارسال شده از هر کارخانه به هر نقطه فروش را پیدا کنیم تا از این طرق هزینه های کل به حداقل برسد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۴۳۷۳
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است