مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - xlsx فایل اکسل - کامنت گذاری کدها و فیلم نحوره اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تابع شکستگی تحلیلی کارآمد با تجزیه و تحلیل ساختاری پویا در نرم افزار متلب

  • چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
  • بازدید ۲,۰۷۰ نفر

تصویر efficient-analytical-fragility-function-fitting-matlab_1714_1 تابع شکستگی تحلیلی کارآمد با تجزیه و تحلیل ساختاری پویا در نرم افزار متلب

تابع شکستگی تحلیلی کارآمد

در این بخش پروژه تابع شکستگی تحلیلی کارآمد با تجزیه و تحلیل ساختاری پویا را با نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها آماده کردیم که بر اساس مقاله Efficient analytical fragility function fitting using dynamic structural analysis انجام شده و یک پروژه مناسب در زمینه رشته عمران و مهندسی زلزله می باشد. در ادامه به توضیحاتی از این پروژه مهندسی زلزله پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده که مقاله مرجع نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

برآورد توابع شکنندگی

برآورد توابع شکنندگی با استفاده از تجزیه و تحلیل ساختاری پویا گامی مهم در تعدادی از روش های ارزیابی لرزه ای می باشد. این مقاله در مورد کاربرد مفاهیم استنتاج آماری برای برآورد تابع شکنندگی بحث می کند و رویکردهای سازگار و مناسبی را برای استفاده از استراتژی های تجزیه و تحلیل ساختاری مختلف مورد بحث قرار می دهد و همچنین در آن بررسی می شود که چگونه تطابق تابع شکنندگی صورت می گیرد در حالی که حداقل تعداد مورد نیاز از تجزیه و تحلیل ساختاری وجود دارد.

تجزیه و تحلیل چند لایه

نتایج قابل ملاحظه نشان می دهد که تجزیه و تحلیل چند لایه، برآوردهای شکنندگی کارآمدتری را نسبت به تجزیه و تحلیل پویای افزایشی برای تعدادی از تجزیه و تحلیل های ساختاری ارائه می دهد، در صورتی که برخی از دانش ساختمانی که قبل از تجزیه و تحلیل به دست آمده است، نشان می دهد که بخش های مربوطه از منحنی شکنندگی می تواند به صورت تقریبی شناسایی شود. این یافته ها مزایای دیگری نیز دارد، با توجه به اینکه رویکرد تجزیه و تحلیل خطوط چندگانه امکان پذیر است، برای حرکات مختلف زمین مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به منظور تجزیه و تحلیل در سطوح شدت متغیر برای نشان دادن ویژگی های مختلف تحرکات کم شدت و با شدت بالا بکار می رود. رویکرد برآورد پیشنهادی نیز چارچوبی برای ارزیابی روش های تجزیه و تحلیل متناوب که ممکن است در آینده بوجود آید را فراهم می سازد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
باکس دانلود
شناسه:
۱۷۱۴
توضیحات:
m فایل متلب - xlsx فایل اکسل - کامنت گذاری کدها و فیلم نحوره اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است