مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب دارد

۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

پیش بینی قیمت شاخص سهام آینده با الگوریتم زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب

  • سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۳,۲۵۵ نفر

تصویر future-stock-futures-forecast-with-markov-chain-matlab_1287_1 پیش بینی قیمت شاخص سهام آینده با الگوریتم زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب

پیش بینی قیمت شاخص سهام آینده با الگوریتم زنجیره مارکوف

در این بخش پروژه پیش بینی قیمت شاخص سهام آینده با استفاده از الگوریتم زنجیره مارکوف در نرم افزار MATLAB که یک پروژه مناسب و کاربردی برای رشته حسابداری، دروس آمار و احتمالات مهندسی، آمار و مدل سازی، آمار و احتمالات کاربردی و درس تحلیل آماری می باشد را آماده کرده ایم. در ادامه می توانید توضیحاتی در مورد پروژه، فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی انجام شده در محیط متلب را مشاهده کنید.

پیش بینی بازار سهام

پیش بینی بازار سهام به دلیل این که محیط بازار سهام پویا، پیچیده و متغییر است، بسیار دشوار می باشد. انتخاب بهترین زمان مناسب برای خرید و فروش سهام، کار مشکل و پر خطری است زیرا قیمت سهام تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد که ممکن است در لحظه تغییر کنند. با این وجود، مقالات متعددی از سوی متخصصان این حوضه به منظور پیش بینی سود آور بودن یا نبود بازار سهام با استفاده از راهکاره ای گوناگونی ارائه شده است. تغییر کردن ارزش بازار سهام همان گونه که در بند بالا نیز گفته شد یک سیستم پویا و متغییر است که بعضی از رشته های برای تحلیل و بررسی این موضوع روی آن کار می کنند.

رویکرد های متداول در بازار سهام

در بازار سهام رویکرد های متداول شامل تحلیل های بنیادین و فنی می باشند که تحلیل فنی بر مبنای داده های سری زمانی مالی تاریخی است و همچنین تحلیل بنیادین نیز بر مبنای وضعیت مالی و عملکرد شرکت می باشد. با این وجود، بر اساس یک مرور منابع مرتبط در تحقیقات و بررسی هایی که قبلا در مورد بازار سهام صورت گرفته است، اکثرا برای پیش بینی قیمت های سهام از شاخص های فنی استفاده کرده اند.

سهامداران در بازار سهام

سهام دار ها برای این که تصمیم به خرید یا فروش سهام شرکت ها بگیرند باید در مورد تضعیت بازدهی سهام شرکت ها اطلاعاتی را داشته باشند. در گذشته توانایی پیش بینی بازدهی سهام یک فرضیه بود اما امروزه در مدیریت مالی به یک واقعیت تبدیل شده است. در طی سال های گذشته، محققان برای کمک به پیش بینی بازدهی سهام شرکت ها عوامل موثر زیادی را ارائه کرده اند.

قیمت گذاری در بازار سهام

یکی از مدل های پیش بینی بازده سهام، مدل قیمت گذاری دارایی های سرمایه ای می باشد که سال های زیادی از آن استفاده شده است. در این مدل فرض می شود که سرمایه گذاران می توانند با تحمل خطر اضافی، بازده اضافی را کسب کنند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۱۲۸۷
توضیحات:
m فایل متلب دارد
قیمت:
۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    مهدی پنجشنبه , 9 اسفند

    سلام اگه میشه لطفا توضیحات بیشتری در مورد پروژه ارائه بدید با تشکر