مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - دارای فیلم نحوه اجرا - مقاله مرجع آماده دانلود

۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

الگوریتم HIO جهت ترکیب تصویر با وضوح پایین با نرم افزار متلب

تصویر hio-algorithm-to-combine-low-resolution-images-in-matlab_740_1 الگوریتم HIO جهت ترکیب تصویر با وضوح پایین با نرم افزار متلب

الگوریتم HIO جهت ترکیب تصویر با وضوح پایین

در این بخش پروژه الگوریتم HIO جهت ترکیب تصویر با وضوح پایین به فرایند بازیابی فاز با هدف بهبود الگوریتم ترکیبی ورودی و خروجی (HIO) را در نرم افزار MATLAB و با عنوان مقاله PPAP: Phasing Processing with A Priori آماده کرده ایم. در ادامه توضیحاتی درباره الگوریتم HIO و تصویربرداری پراش منسجم (CDI) قرار داده ایم که به همراه فیلم و تصاویری از خروجی پروژه را می توانید مشاهده کرده و مقاله مرجع را نیز به صورت رایگان دانلود کنید.

معرفی پروژه

هدف اصلی که این پروژه دنبال می کند بهبود بخشیدن به الگوریتم HIO می باشد که با ترکیب یک تصویر با وضوح پایین و کم کیفیت به فرایند بازیابی فاز می باشد که اکثر الگوریتم های پردازش تصویر از این روش استفاده می کنند.

تصویربرداری پراش منسجم (CDI) چیست ؟

می توان CDI یا تصویر برداری پراش منسجم را به این شکل تعریف کرد، یک تکنیک دو بعدی و سه بعدی است برای بازسازی تصویر از روی ساختار های نانو مقیاس مانند نانولوله.در تصویربرداری پراش منسجم یا همان CDI یک پرتو منسجم از اشعه ایکس، الکترون ها یا دیگر ذرات موجی یا فوتون (واحد شدت نور وارده به شبکیه چشم) بر روی یک شی می باشد که در آن شدت پراش نمونه اندازه گیری می شود. این روش یکی از روش هایی است که در بررسی ساختارهای غیر دوره ای در سیستم های بیولوژیکی مانند ویروس ها و همینطور بررسی سلول ها به صورت گسترده ایی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم های بازیابی چندین فاز

به منطور استخراج مولفه فاز از مولفه شدت، الگوریتم های بازیابی چندین فاز، بیش از نمونه توسعه یافته اند، که یکی از مشهور ترین الگوریتم های ترکیبی ورودی و خروجی هیبرید (HIO) به شمار می روند.

الگوریتم ترکیبی ورودی و خروجی (الگوریتم HIO) چیست ؟

(Hybrid Input Output – HIO) را می توان اینگونه تعریف کرد که یک الگوریتم تکرار شونده به منطور بازیابی فاز در تصویربرداری پراش منسجم (CDI) است، که با مجموعه ای از مرحله های تصادفی به عنوان حدس اولیه شروع می شود.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
باکس دانلود
شناسه:
۷۴۰
توضیحات:
m فایل متلب - دارای فیلم نحوه اجرا - مقاله مرجع آماده دانلود
قیمت:
۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    یگانه شریفی جمعه , 10 آذر

    سلام الگوریتم HIO جهت ترکیب تصویر با وضوح پایین با نرم افزار متلب رو می خواستم با الگوریتم SVM برام انجام بدین آیا قبول می کنین.