مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، تصویر برای تست و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

انتقال داده های تصویری بین گوشی های هوشمند و رایانه در متلب

تصویر image-data-transfer-matlab_2107_1 انتقال داده های تصویری بین گوشی های هوشمند و رایانه در متلب

انتقال داده های تصویری در MATLAB

در این بخش پروژه انتقال داده های تصویری بین گوشی های هوشمند و رایانه را در نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که بر اساس مقاله Image Based Data Transmission between Smart Phones and Computers انجام شده است در ادامه به معرفی این پروژه پردازش تصویر و بینایی ماشین پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی ها به همراه لینک دانلود مقاله مرجع قرار داده شده است.

معرفی پروژه

این مقاله یک روش برای توسعه بارکد دو بعدی را پیشنهاد می کند تا تلفن های هوشمند و رایانه ها بتوانند از کد توسعه یافته برای تبادل اطلاعات در سرعت های داده مناسب استفاده کنند. افراد برای استفاده از مقادیر کمی اطلاعات برای دهه ها، بارکد ها را استفاده می کنند. بارکد دو بعدی که می تواند داده های بیشتری را نگهداری کند، به عنوان یک فرمت از بارکد خطی محبوب بوده و داده های بزرگتری مانند URL را برای تبادل داده ها فعال کرده است.

در این پروژه، قصد داریم تا بارکد دوبعدی را یک گام جلوتر ببریم تا داده های بیشتری بتوانند در یک زمان منتقل شوند. در حال حاضر تمرکز ما بر روی دوربین ها و صفحه نمایش در تلفن هوشمند است. به غیر از این دو ابعاد، ابعاد دیگری مثل زمان و رنگ وجود دارد که ما به آسانی می توانیم با یک دوربین تلفن هوشمند ضبط کرده و در صفحه نمایش تلفن هوشمند نشان دهیم. اگر داده ها را در چهار ابعاد بر روی یک صفحه نمایش گوشی هوشمند نشان دهیم و از یک گوشی هوشمند دیگری برای دریافت داده ها با استفاده از دوربین استفاده کنیم، انتقال داده ها با سرعت بالایی انجام خواهد شد.

گوشی های هوشمند هیچ مشکلی در نمایش و گرفتن یک آرایه مربع 180*240 ندارند. اگر ما هر مربع آرایه را در 4 رنگ ممکن در نظر بگیریم، تنها کادر ما حاوی بیش از 10 کیلوبایت داده خواهد بود. اگر قدرت پردازش اجازه دهد، سرعت انتقال داده ها می تواند تا 100 کیلوبایت در هر ثانیه نیز برسد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
باکس دانلود
شناسه:
۲۱۰۷
توضیحات:
m فایل متلب ، تصویر برای تست و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است