مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - کدها کامنت گذاری شده - مقاله اصلی آماده دانلود می باشد

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با الگوریتم انتقال بافت سریع در نرم افزار متلب

  • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۲,۳۶۲ نفر

تصویر implementation-of-texture-transfer-algorithm-in-matlab_823_1 ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با الگوریتم انتقال بافت سریع در نرم افزار متلب

ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با الگوریتم انتقال بافت سریع

در این بخش پروژه ایجاد سبک هنری از تصاویر دیجیتال با استفاده از الگوریتم انتقال بافت سریع را برای شما عزیزان آماده کرده ایم، این پروژه با استفاده از نرم افزار MATLAB و با عنوان مقاله (Implementation of Texture Transfer Algorithm) Artistic Rendering of Digital Images ارائه شده و همچنین کدهای آن نیز دارای کامنت گذاری می باشد. در ادامه می توانید توضیحاتی در مورد پروژه، فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه پردازش تصویر و هوش مصنوعی به همراه لینک دانلود مقاله مرجع را مشاهده کنید.

رندر هنری و الگوریتم انتقال بافت

رندر هنری در واقع خود زیر مجموعه ایی از رندر غیر واقعی است که با هدف استفاده از جلوه های هنری در تصاویر می باشد. انتقال بافت سریع با انجام کمی تغییرات به عنوان روشی برای ارائه عکس های دیجیتال در سبک های هنری یا جلوه های ویژه و یا به صورت نقاشی وار، الگوریتمی است که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است. هدف اصلی در الگوریتم های انتقال بافت، انتقال دادن بافت های عکس منبع بر روی عکس مورد نظر می باشد. به خاطر این که روش های هنری به صورت ذهنی و تخیلی هستند، در این مقاله از الگوریتمی استفاده شده است که دارای چهار پارامتر قابل تنظیم است که به کاربر اجازه می دهد تا به اثر سبک هنری از تصویر دست یابد.

در این مقاله همچنین، تعدادی از ارزشهایی که برای پارامتر های آنها از نظر عملکرد بهترین هستند، نشان داده می شود. در آخر هم، انتقال بافت بر روی عکس ها با موفقیت عمل می کند که بافت عکس منبع دارای اجزای فرکانس بالا، مشابه تصویر مورد نظر می باشد و در آن سبک هنری نمایان است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
باکس دانلود
شناسه:
۸۲۳
توضیحات:
m فایل متلب - کدها کامنت گذاری شده - مقاله اصلی آماده دانلود می باشد
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    ارسلان یکشنبه , 26 آذر

    با سلام بنده با استفاده از سورس کد این برنامه توانستم رندر هنری و الگوریتم انتقال بافت به خوبی فرا بگیرم واقعا از شما تشکر میکنم