مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - دارای فیلم نحوه اجرا است - مقاله پایه آماده دانلود می باشد

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با نرم افزار متلب

  • سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۳,۸۰۶ نفر

تصویر improve-quality-fingerprint-images-matlab_1251_1 بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت با نرم افزار متلب

بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت

در این بخش پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت را آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار MATLAB با عنوان مقاله Fingerprint Image Enhancement: Algorithm and Performance Evaluation ارائه شده است و پروژه ای مناسب در زمینه های پردازش تصویر، بینایی ماشین و هوش مصنوعی می باشد. در ادامه مقاله پایه به همراه توضیحاتی در مورد پروژه، فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی را می توانید مشاهده کنید.

شناسایی اثر انگشت

یکی از مهم ترین فناوری سیستم های بیومتریک که در سال های گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است شناسایی اثر انگشت می باشد. به لبه ها و شیار های موجود بر روی سطح نوک انگشتان دست اثر انگشت می گویند. همانطور که می دانید هر انسان در جهان دارای یک اثر انگشت منحصر به فرد می باشد که که از شیار ها و برجستگی هایی تشکیل شده است.

معرفی پروژه بهبود کیفیت و بازسازی تصاویر اثر انگشت

قدمی مهم در تطبیق اثر انگشت به طور اتوماتیک و مطمئن در استخراج جزئیات تصاویر اثر انگشت بر میداریم که در این زمینه، میزان کارایی یک الگوریتم استخراج کننده جزئیات از روی تصاویر به شدت به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی وابسته می باشد. ما به یک سیستم اتوماتیک شناسایی و تایید با توجه به کیفیت تصاویر اثر انگشت ورودی نیاز داریم تا از عملکرد الگوریتم اطمینان حاصل کنیم. برای نمونه وجود الگوریتمی که بتواند جزئیات استخراج شده از تصویر اثر انگشت را بهبود دهد لازم و ضروری می باشد. در این پروژه به پیاده سازی یک الگوریتم بهبود کیفیت تصاویر اثر آنگشت پرداخته ایم که عملکرد سرع و انطباقی دارد. این الگوریتم قادر است تا وضوح و کیفیت شیار ها و برآمدگی های تصاویر اثر انگشت ورودی بر اساس برآورد گرایش لبه ها را بهبود دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۱۲۵۱
توضیحات:
m فایل متلب - دارای فیلم نحوه اجرا است - مقاله پایه آماده دانلود می باشد
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است