مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد

رایگان

مطالب مرتبط

کنترل تطبیقی برج تقطیر صنعتی با شبکه عصبی عمیق (DNN) در نرم افزار متلب

کنترل تطبیقی برج تقطیر صنعتی با شبکه عصبی عمیق (DNN) در نرم افزار متلب

کنترل تطبیقی برج تقطیر صنعتی با شبکه عصبی عمیق در MATLAB

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی کنترل تطبیقی برج تقطیر صنعتی با شبکه عصبی عمیق (DNN) در نرم افزار MATLAB را به همراه کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی پروزه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

سیستم های برج تقطیر در صنعت نفت

صنعت نفت امروزه یکی از مهمترین عناصر در هر کشوری می باشد. یکی از ضرورت های مهم هر پالایشگاه نفت، وجود سیستم های برج تقطیر در آن است. تشخیص پارامتر های مهم در برج تقطیر و بهبود آنها که می تواند عملکرد برج تقطیر را تا حدی بهبود بخشد، یک ضرورت است و دلیل آن نیز این می باشد که نتایج هر قسمت از فرایند های آن، بر روی قسمت بعدی تاثیر گذار است. از مهمترین این قسمت ها، مصرف انرژی و پایداری در برابر نویز و و همچنین عملکرد مناسب در برابر اغتشاشات است.

بکارگیری کنترل کننده ها می تواند راه حل مناسبی برای رسیدن به این اهداف باشد. ولی استفاده از کنترل کننده ای که مقاوم در برابر خطا ها بوده یا تحمل پذیری خطا (Fault Tolerant) داشته باشد، موضوعی مهم و حائز اهمیت ضروری می باشد تا به فرایند های آتی، تاثیر منفی نگذارد. در این پروژه به استفاده از کنترل کننده مبتنی بر شبکه عصبی عمیق (Deep Neural Network – DNN) به عنوان ساختاری تخمین زن همراه با یک روش آماری به منظور بهبود مصرف انرژی، پایداری در مقابل نویز و عملکردی مطلوب در برابر اغتشاشات پرداخته می شود.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۳۶۷۰
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
رایگان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است