مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد

۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

استعلام آنلاین تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا (COVID-19) از تمامی کشورها در متلب

  • جمعه 8 فروردین 1399
  • بازدید ۱,۱۳۲ نفر

استعلام آنلاین تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا (COVID 19) از تمامی کشورها در متلب

استعلام آنلاین تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در MATLAB

در این بخش پروژه استعلام آنلاین تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا (COVID-19) از تمامی کشورها با نرم افزار MATLAB را به همراه فیلم نحوه اجرا آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی جزئیات این پروژه مهندسی پزشکی و داده کاوی (Data Mining) پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در این برنامه با استفاده از JSON API اطلاعات افراد مبتلا به ویروس کرونا (Coronavirus) یا nCoV-2019 به صورت آنلاین از مخزن corona.lmao.ninja دریافت و در بخش ﭘﻨﺠﺮه ﻓﺮﻣﺎن (Command Window) متلب با جزئیات نشان داده می شود. در برنامه نویسی JSON API به برنامه نویس امکان می دهد تا بتواند داده ها را به صورت آنلاین از منابع مورد نظر خوانده و در خروجی نشان دهد.

استعلام آنلاین تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا (COVID 19) از تمامی کشورها در متلب

داده های پردازش شده

در این پروژه اطلاعات استخراج شده که برای هر کشور (۱۹۷ کشور) به صورت جداگانه و دقیق محاسبه می شود، شامل: تعداد کل افراد مبتلا شده تا به امروز، تعداد افراد مبتلا شده برای امروز، تعداد کل مرگ و میر از زمان شیوع بیماری تا به امروز، تعداد مرگ و میر برای امروز، تعداد کل افراد بهبود یافته از زمان شیوع بیماری تا به امروز، تعداد کل افراد بیمار فعال و بستری شده، تعداد افراد دارای وضیعت بحرانی، تعداد افراد مبتلا شده به بیماری به ازای هر یک میلیون نفر و تعداد مرگ و میر به ازای هر یک میلیون نفر می باشد.

لیست همه کشورهای سراسر جهان (۱۹۷ کشور درگیر بیماری COVID-19 تا به امروز) در برنامه قابل مشاهده بوده و تنها با تنظیم نام کشور در داخل برنامه، اطلاعات تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا (کرونا ویروس یا ویروس کووید ۲۰۱۹) در آن کشور با جزئیات ذکر شده در توضیحات بالا، به صورت به روز نمایش داده می شود. دقت کنید که برای اجرای برنامه، سیستم شما باید به اینترنت متصل باشد تا برنامه بتواند اطلاعات را به صورت آنلاین دریافت و نشان دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
باکس دانلود
شناسه:
۳۳۸۰
توضیحات:
m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است