کتاب مقدمه ای بر MATLAB برای زیست شناسان (مواد آموزشی در علوم زیستی)

تصویر matlab-biologists-learning-biosciences-book_5055 کتاب مقدمه ای بر MATLAB برای زیست شناسان (مواد آموزشی در علوم زیستی)

کتاب مقدمه ای بر MATLAB برای زیست شناسان

در این بخش دانلود کتاب مقدمه ای بر MATLAB برای زیست شناسان (مواد آموزشی در علوم زیستی) با عنوان انگلیسی Introduction to MATLAB for Biologists (Learning Materials in Biosciences) نوشته Cerian Ruth Webb و Mirela Domijan را آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از چکیده کتاب ارائه شده و لینک دانلود رایگان کتاب قرار داده شده است.

معرفی کتاب MATLAB for Biologists

این کتاب درسی شما را از اولین باری که نرم افزار MATLAB را باز می کنید به موقعیتی می رساند که می توانید به راحتی زبان متلب را در تحقیقات یا مطالعات خود ادغام کنید. این کتاب آموزشی شما را با رابط کاربری متلب آشنا می کند، به شما نشان می دهد که چگونه از توابع داخلی برنامه استفاده کنید و با دقت شما را به سمت ایجاد توابع و اسکریپت های خود راهنمایی می کند تا بتوانید از MATLAB به عنوان ابزاری پیچیده برای پشتیبانی از تحقیقات خود استفاده کنید. هدف اصلی این کتاب آموزشی متلب این است که دانش و مهارت های اصلی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک کاربر مطمئن متلب را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بسیاری از توابع تخصصی و جعبه ابزارهایی را که برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی زیستی – بیولوژیکی یا بیوانفورماتیک (Bioinformatics) توسعه داده اند، بیابید و از آنها استفاده کنید. نمونه های ارائه شده در این کتاب به گونه ای انتخاب شده اند که با دانشمندان زیست شناسی مرتبط باشند و برخی از راه های متعددی را که این برنامه می تواند در تحقیقات و مطالعات شما گنجانده شود و برای تقویت تحقیقات و مطالعات شما استفاده شود را نشان می دهد. این کتاب درسی برای دانشجویان و محققین علوم زیستی ضروری است. این کتاب آموزش متلب می تواند برای خوانندگانی با هر پیشینه ای که به دنبال مقدمه ای برای MATLAB هستند و برای کسانی که تجربه برنامه نویسی کمی دارند یا هیچ تجربه ای ندارند، مفید و جذاب باشد.

 

باکس دانلود
شناسه:
۵۰۵۵
نویسنده:
Cerian Ruth Webb , Mirela Domijan
صفحات:
۱۸۴ صفحه
زبان:
انگلیسی
فرمت فایل:
PDF
اندازه فایل:
۲.۹۲ مگابایت
کتاب های مرتبط
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است