مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، تصویر برای تست برنامه و داکیومنت راهنمای فارسی ۱۰ صفحه ای در فایل ورد دارد

۱۵۳,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تشخیص نوع برگ و استخراج ویژگی ها با پردازش تصویر و منطق فازی در متلب

تشخیص نوع برگ و استخراج ویژگی ها با پردازش تصویر و منطق فازی در متلب

تشخیص نوع برگ و استخراج ویژگی ها با MATLAB

در این بخش پروژه تشخیص نوع برگ و استخراج ویژگی ها با پردازش تصویر و منطق فازی در نرم افزار MATLAB به همراه داکیومنت فارسی در فایل ورد آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

قطعه بندی تصاویر و استخراج ویژگی

شکل یکی از مهمترین ویژگی های یک شی می باشد که نقش مهمی در بسیاری از کارهای تشخیصی دارد. ویژگی هایی نظیر مساحت، محیط، گردی یا کشیدگی. برای بدست آوردن ویژگی های یک شی باید آن شی را از دیگر اشیا موجود در تصویر جدا کرد. این امر با استفاده از قطعه بندی (Segmentation) انجام می شود. معمولا قطعه بندی بر اساس رنگ صورت می گیرد. سپس شی تبدیل به یک تصویر باینری می شود. با استفاده از این تصویر باینری، خصوصیات شی مانند مساحت، محیط و … استخراج می گردد. از این ویژگی ها برای شناسایی شی مورد نظر استفاده می شود.

معرفی پروژه

در این پروژه که هدف اصلی تشخیص نوع برگ است، با استفاده از پردازش تصویر در محیط نرم افزار متلب ، ابتدا برگ از پس زمینه تصویر جدا شده و سپس سه ویژگی از هر برگ استخراج می شود که شامل مساحت، محیط و میزان کشیدگی آن می باشد. چهار برگ برای این منظور در نظر گرفته شده که شامل برگ میوه های انار، انگور، توت و جینکو بیلوبا (ginkgo biloba) هستند. سه ویژگی استخراج شده وارد سیستم منطق فازی سوگنو (sugeno) می شوند تا بر اساس میزان و اندازه ویژگی های آن طبقه بندی شوند. در داکیومنت پروژه جزییات کد و همچنین جزییات سیستم منطق فازی تشریح شده است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۴۶۷۶
توضیحات:
m فایل متلب ، تصویر برای تست برنامه و داکیومنت راهنمای فارسی ۱۰ صفحه ای در فایل ورد دارد
قیمت:
۱۵۳,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است