مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد

۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تخمین حالت خطی در سیستم های قدرت با فیتلر آلفا بتا گاما (ABG Filter) در متلب

تخمین حالت خطی در سیستم های قدرت با فیتلر آلفا بتا گاما (ABG Filter) در متلب

تخمین حالت خطی در سیستم های قدرت با MATLAB

در این بخش پروژه تخمین حالت خطی در سیستم های قدرت با فیتلر آلفا بتا گاما (ABG Filter) را با نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی از تخمین حالت سیستم های دینامیکی با فیلتر کالمن پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

تخمین حالت سیستم های دینامیکی

تخمین حالت سیستم های دینامیکی (Dynamical systems) یکی از مهمترین مسائل در زمینه های مختلف مهندسی می باشد و کاربردهای مختلفی برای آن وجود دارد از میان آنها می توان به حوزه های مهندسی پزشکی، مهندسی رباتیک، مهندسی شیمی، ناوبری، اقتصاد، صنایع پتروشیمی و علوم نظامی اشاره کرد.

تخمین حالت خطی با فیلتر کالمن

جهت تخمین حالت سیستم های خطی (Linear systems) که عملکرد آنها در حضور نویز گوسی سفید می باشد، راه حل بهینه ای وجود دارد که به فیلتر کالمن (Kalman Filter) معروف است که از آن به عنوان تخمین خطی مرتبه دوم نیز یاد می‌ شود. فیلتر کالمن الگوریتمی است که حالت یک سیستم پویا را بوسیله مجموعه ‌ای از اندازه‌ گیری‌ هایی شامل خطا در طول زمان، برآورد می ‌کند. برای درک کارایی درست از روش های پیچیده فیلترینگ (تخمین حالت) که در سیستم های غیر خطی استفاده می شوند، آشنایی با پروژه های مرتبط یک ضرورت اجتناب ناپذیر می باشد. در پروژه حاضر نیز از فیتلر آلفا بتا گاما (ABG Filter) استفاده شده که یک نسخه ساده شده فیلتر کالمن استاندارد است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
باکس دانلود
شناسه:
۳۲۰۳
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است