مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، تصاویر CT SCAN از کبد برای تست برنامه و فیلم نحوه اجرا دارد

۲۲,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

قطعه بندی تصاویر CT SCAN از کبد با الگوریتم تنظیم سطح (LSM) در متلب

قطعه بندی تصاویر CT SCAN از کبد با الگوریتم تنظیم سطح (LSM) در متلب

قطعه بندی تصاویر CT SCAN از کبد با الگوریتم LSM در MATLAB

در این بخش پروژه قطعه بندی تصاویر CT SCAN از کبد با الگوریتم تنظیم سطح (LSM) در نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی

در تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی ، روش سریع و دقیق تقسیم بندی کبد یک موضوع مهم و چالش بر انگیز می باشد. تقسیم بندی کبد فرایندی مهم در تشخیص به وسیله کامپیوتر جهت ارزیابی قبل از پیوند کبد و برنامه ریزی به منظور درمان تومور کبد است. تصاویر پزشکی مهم ترین ابزار جهت تشخیص عارضه در نواحی داخلی بدن در پزشکی می باشد. امروزه با رشد فناوری پردازش تصویر (Image Processing) و همینطور تغییر ابعاد تصاویر دیجیتال پزشکی به تصاویر با ابعاد بالاتر، وجود سیستمی کارآمد با دقت بالا جهت قطعه بندی این تصاویر دنیای واقعی که به دلایل مختلف ناهمگونی و نویز و کانتراست ضعیف دارند، امری ضوری به نظر می رسد. قطعه بندی تصاویر دیجیتال در پزشکی به منظور تحلیل تشخیص و درمان مورد استفاده قرار می گیرد که در تصمیم گیری مناسب پزشک بسیار کمک کننده است.

معرفی پروژه

در این پروژه تجزیه و تحلیل ما بر روی تصاویر سی تی اسکن از فردی مشکوک به سرطان کبد با استفاده از روش تنظیم سطح (Level-set method – LSM) به کمک برنامه MATLAB است که هدفمان تشخیص دقیق تر ضایعه یا تومور کبدی می باشد، زیرا تشخیص دقیق و به موقع تومور در زنده ماندن و حیات شخص بیمار بسیار موثر می باشد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۴۱۸۷
توضیحات:
m فایل متلب ، تصاویر CT SCAN از کبد برای تست برنامه و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۲۲,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است