محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب

محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب

محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی در MATLAB

در این بخش پروژه محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم در ادامه به توضیحاتی از استاندارد سرعت شهری پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی پروژه قرار داده شده است.

استاندارد سرعت شهری FTP-75

روش آزمایش فدرال EPA که معمولا با عنوان FTP-75 برای استاندارد سرعت شهری (FTP-75 Federal Test Procedure) شناخته می شود، مجموعه ای از آزمایشات تعیین شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) برای اندازه گیری میزان انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف سوخت خودروهای سواری (به استثنای کامیون های سبک و وسایل نقلیه سنگین) است. این آزمایش طبق قانون مالیات بر انرژی در سال ۱۹۷۸ به منظور تعیین نرخ مالیات گوزلر که برای فروش خودروهای جدید اعمال می شود، اجباری شد.

به روز رسانی استاندارد سرعت شهری

روش فوق در سال ۲۰۰۸ به روز شده و شامل چهار تست: رانندگی در شهر (FTP-75 مناسب) ، رانندگی در بزرگراه (HWFET) ، رانندگی تهاجمی یا پرخاشگر (SFTP US06) و تست تهویه مطبوع اختیاری (SFTP SC03) می باشد. در پروژه حاضر نیز از تست رانندگی تهاجمی یا پرخاشگر (SFTP US06) استفاده می شود که دیتای آن به صورت فایل txt در دسترس است.

تصاویر خروجی پروژه در محیط MATLAB

محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب محاسبه کارایی و زمان بندی خودروی برقی با استاندارد سرعت شهری در متلب


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید