مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است

۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

زمان بندی سیستم کنترل مبتنی بر شبکه (NBCS) در نرم افزار متلب

  • پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • بازدید ۱,۵۷۸ نفر

تصویر scheduling-network-based-control-systems-matlab_2880_1 زمان بندی سیستم کنترل مبتنی بر شبکه (NBCS) در نرم افزار متلب

زمان بندی سیستم کنترل مبتنی بر شبکه با MATLAB

در این بخش پروژه زمان بندی سیستم کنترل مبتنی بر شبکه (NBCS) را در نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که بر اساس مقاله A Scheduling Method for Network-Based Control Systems انجام شده است. در ادامه به توضیحاتی از این مقاله مرجع پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی این پروژه مهندسی کنترل در محیط متلب به همراه لینک دانلود مقاله قرار داده شده است.

معرفی مقاله و روش کار

این مقاله یک روش زمان بندی برای سیستم های کنترل مبتنی بر شبکه (NBCS) با سه نوع داده (داده های دوره ای، داده های پراکنده و پیام ها) ارائه می دهد. به عنوان پارامتر اساسی برای روش زمان بندی برای سیستم های کنترل مبتنی بر شبکه، محدودیت حداکثر مجاز استفاده می شود که ثبات سیستم های کنترل مبتنی بر شبکه را تضمین می کند و از خصوصیات نیروگاه (Plant) داده شده با استفاده از قضیه های ارائه شده حاصل می شود.

روش زمان بندی ارائه شده برای سیستم های کنترل مبتنی بر شبکه (NBCS) می تواند زمان نمونه گیری را به عنوان کوچک ترین حد ممکن تنظیم کند و پهنای باند شبکه را برای سه نوع داده تقسیم کرده و داده ها را برای سنسورها و محرک ها ارسال نماید. علاوه بر این، روش زمان بندی ارائه شده، بلادرنگ (Real-time) بودن انتقال داده های پراکنده و دوره ای را تضمین می کند و حداقل استفاده از پیام های غیر بلادرنگ را تأمین می کند.

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۲۸۸۰
توضیحات:
m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است
قیمت:
۱۴۸,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است