شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی با متلب

  • سه‌شنبه 21 ژانویه 2020
  • بازدید 399 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
    Loading...

شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی با متلب

شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی در MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی را با نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری خط به خط کدها و فیلم نحوه اجرا آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی پروژه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی در محیط متلب قرار داده شده است.

معرفی پروژه

این درخت سه بعدی یا لوله سه بعدی برای یک سیستم آبرسانی یا دفع فاضلاب در شهر شبیه سازی شده که با استفاده از یک تابع بازگشتی و توابع سینوس و کسینوس انجام گرفته است. در این پروژه برای اعمال بُعد سوم، روش رشد مقطع بکار رفته، یعنی منظور این است که بعد از ایجا مسیر و مقطع (مثل دایره ، مربع و مثلث) این مقاطع در مسیر تعریف شده حرکت می کند و در نقاط دو بُعدی یا سه بُعدی کپی می‌ شود. از این پروژه می توان برای شبیه سازی جریان سیالات (آبرسانی ، دفع فاضلاب ، انتقال نفت و گاز ، انتقال روغن ، انتقال مواد شیمیایی و اسید و غیره) استفاده نمود. قابل ذکر است که جریان سیالات در این پروژه انجام نمی شود و هدف ما صرفا شبیه سازی درخت سه بعدی یا لوله سه بعدی بوده است.

تصاویر خروجی پروژه در محیط MATLAB

شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی با متلب شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی با متلب شبیه سازی لوله سه بعدی برای سیستم آبرسانی با متلب


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید