مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل سیمولینک و فیلم نحوه اجرا دارد

رایگان

مطالب مرتبط

شبیه سازی جمر در سیگنال RF برای جنگ الکترونیک با سیمولینک MATLAB

شبیه سازی جمر در سیگنال RF برای جنگ الکترونیک با سیمولینک MATLAB

شبیه سازی جمر در سیگنال RF برای جنگ الکترونیک با MATLAB

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی جمر در سیگنال RF برای جنگ الکترونیک با سیمولینک MATLAB را آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

اخلال گر (جمر مخابراتی)

اخلال گر RF یا RF jammer برای ایجاد پارازیت در سیگنال RF استفاده می شود. پارازیت RF یا به اصطلاح RF jamming مفهومی است که برای مختل کردن عملیات انتقال در یک ایستگاه رادیویی یا ماهواره ای خاص استفاده می شود. با ایجاد پارازیت در سیگنال RF ، سیگنال بی سیم مورد نظر نمی تواند به درستی در ایستگاه گیرنده بی سیم دریافت یا رمزگشایی شود. مفهوم پارازیت سیگنال از تاسیسات نظامی به وجود آمده است. این روش در شرایط جنگی مورد استفاده قرار می گیرد که یک کشور نمی خواهد مخابره های رادیویی آنها توسط دشمنشان رهگیری شود. ارتش از مسدود کننده های سیگنال RF استفاده می کند که پارازیت سیگنال بی سیم را در نزدیکی مناطق مرزی انجام می دهد.

شبیه سازی جمر در سیگنال RF برای جنگ الکترونیک با سیمولینک MATLAB

شکل حمله جمینگ (Jamming Attack)

معرفی پروژه

در این پروژه که یک مثال از اخلال گر RF برای جنگ الکترونیک (EW Jammer) در محیط سیمولینک نرم افزار MATLAB می باشد، شما می توانید پهنای باند سیگنال نویز، فرکانس حامل، توان خروجی و سطح AWGN را تنظیم کنید و سیستم را از روی دکمه های داشبورد روشن یا خاموش کنید. این مثال شبیه سازی شده در Simulink متلب برای طراحی سیستم های رادیویی شناختی که استراتژی های مختلف پارازیت را اجرا می کنند، بسیار مفید و کاربری است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۴۹۷۰
توضیحات:
فایل سیمولینک و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
رایگان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است